הסיפור שלנו  

העקרונות שלנו

לספק חוויה בטיחותית ומהנה

החומרים בהם אנחנו משתמשים מיובאים באופן בלעדי מהחברות המובילות באירופה ועוברים בדיקות קפדניות הכוללות מבחני עומסים מקסימלים בחו"ל ובישראל.

חומרים אלה משמשים תעשיות עם תקני בטיחות מחמירים ביותר ועומדים בתקן האירופאי: EN13889, TÜV Süd ISO 9001 והאמריקאי:  Fed. Spec RR-C-271 Type IVA Class 2 grade a

 

תמיד נשמח לעמוד לרשותכם, לענות על שאלות, להדריך ולהסביר באופן הטוב ביותר שאנו יכולים.

 

להרחיב את קהילת הסלקליין בישראל

אצל רבים מאיתנו, גם כאשר אנו עוסקים בסלקליין לבד, ישנו שיוך לקהילה כולה. התחום גדל בקצב מסחרר ואנו מעוניינים לסייע לקהילה לגדול עוד יותר תוך שמירה על האתיקה והחיוביות המאפיינת את התחום ואת העוסקים בו.

 

שיפור תמידי

כחברה בתחום צעיר, אנחנו שואפים תמיד להתקדם, להתפתח ולהשתכלל כדי להמשיך ולספק מוצרים איכותיים ובטוחים שיענו על צרכי הקהילה ולכן גם נשמח תמיד לשמוע את דעתכם!

Photo: Gilad Kavalerchik

 
מהי דרך האמצע?

הדרך למציאת השם המתאים הייתה ארוכה כאשר פשרה לא באה בחשבון. הרצון למצוא שם שיכיל את מגוון האספקטים הקשורים בסלקליין יחד עם מה שאנו שואפים לייצג לקח זמן רב. בסופו של דבר, אחרי שיטוטים אינסופיים בספרים ובנבכי האינטרנט התגלה בפנינו מושג: The Middle Way.

 

השם נבחר בגלל הדמיון הרב בין מאפייני המושג כפי שהוא מופיע בבודיהזם לבין התחושה במהלך ההליכה על הסלקליין ולאלמנטים הנפשיים הקשורים קשר הדוק בכל מי שבחר להפוך את הסלקליין לדרך חיים - Slacklife.

 

דרך האמצע מתוארת על ידי בודהה כדרך של מתינות המתנהלת לה באצילות בין הקיצונים השונים של עולמנו. באמצעותה ניתן להגיע להארה עצמית ולגלות תובנות לגבי טבעה האמיתי של המציאות.

 

דמויות מופת נוספות אשר דיברו על הדרך האמצעית הן אפלטון, אריסטו והרמב"ם.

קישורים

מידע נוסף

רשתות חברתיות

©2023 by Middle Way Slacklines, Made in Israel | סלקליין תוצרת ישראל