שאלות נפוצות  

Frequently asked questions

מה זה סלקליין ולמה זה טוב?


סלקליין היא רצועה שטוחה הנמתחת בין שני עצים אשר עליה הולכים בעזרת שיווי משקל פיזי ומנטלי. גוף: מעבר לשיפור הברור בשיווי המשקל, סלקליין בונה ומחזק את היציבה ושרירי הליבה ומאמן את התפיסה המרחבית ושליטה בחלקי הגוף במרחב. נפש: "כל מחשבה, הרגשה רעה או מתיחות שקיימת בגוף תעבור דרכך אל הסלקליין ותגרום לו לזוז.. הדרך לעקוף זאת היא לשחרר הכל. כל תנועה של הסלקליין מגיעה בעצם ממך" / Jerry Miszewski תחום הסלקליין הוא מקור של שלווה, רוגע, שיפור הריכוז והמיקוד. בזמן ההליכה על הסלקליין וחשוב מכך, בחיים בכלל. slackline in the forest
האם הסלקליין שלנו מיוצר בישראל?


הרצועות שלנו נארגות במפעל בדרום גרמניה אשר נחשב למוביל בתחום הרצועות הטכניות באירופה. הן נארגות בהתאם למפרט ספציפי שלנו. התפירה עצמה נעשית במפעל שלנו בישראל ועל כן זהו מוצר ישראלי. בשונה מרוב חברות הסלקליין שמייצרות את המוצר בסין. כל הציוד שלנו עומד בתקן האירופאי לרצועות הרמה למטענים כבדים ועובר מבדקי בטיחות בגרמניה ובישראל.
האם ישנה אחריות?


כל המוצרים שלנו כוללים אחריות מלאה למשך שנה אחת, בתנאי שנעשה בהם שימוש סביר. כל בעיה שתופיע תיפתר על ידנו ותוחלף במוצר חדש במידת הצורך. ניתן תמיד להשיג אותנו כדי לקבל תמיכה טכנית ויעוץ: טלפון: 03-7220466 Whatsapp: 054-5590015 Email: info@middlewayslacklines.com
איפה ניתן להשיג את הסקליין שלנו? תוך כמה זמן הוא מגיע?


ניתן להזמין את הסלקליין באתר ולקבלו בדרכים הבאות: דואר רשום בעלות 19 ש"ח. דואר שליחים עד הבית בעלות 39 ש"ח. איסוף עצמי בתיאום מראש בתל-אביב, ירושלים, חיפה וחדרה. כמו כן, ניתן להשיג את הערכות שלנו בחנות ציוד הטיולים SFP ברח' היצירה 6, ראש העין.
איך אפשר לשלם?


אנחנו מקבלים מגוון רחב של תשלום, כולל כל כרטיסי האשראי בישראל, Paypal ו-bit.

על מנת לשלם בכרטיס אשראי או Paypal אפשר להכניס את המוצרים לעגלת הקניות ולשלם כרגיל.
אם את רוצים לשלם עם bit, אפשר ליצור איתנו קשר בטלפון או בווטאסאפ ואנחנו נעזור.
אפשר לקבל הנחה?


כן! אם אתם חיילים/חיילות בסדיר או בקבע, אל תשכחו להזכיר את זה ותקבלו הנחת חיילים :)
מה ההבדל בין סלקליין באורך 15 מטר ו-25 מטר?


שתי הערכות דומות מאוד. ההבדל העיקרי הוא באורך המקסימלי שאפשר למתוח את הרצועה. מה זה אומר? נניח שאתם רוצים ללמוד ללכת על סלקליין. הגיוני מאוד שתתחילו במרחק של 7-10 מטרים כדי לתת לגוף להתרגל לתנועות החדשות. ככל שתשתפרו, אתם תרצו למתוח סלקליין למרחקים ארוכים יותר. עם ערכת 15 מטר - תוכלו למתוח את הסלקליין שלכם עד 15 מטר. עם ערכת 25 מטר- תוכלו למתוח את הסלקליין למרחק של 25 מטר, ובעצם לקבל מרחב גדול יותר להתקדם ולהשתפר ללא הצורך לשדרג את הרצועה. רצועת סלקליין ברוחב 50 מ"מ (או 2" אינץ') נמתחת באמצעות ראצ'ט, והיא מיועדת למתחילים שרוצים להתקדם לביצוע תרגילים דינמיים (קפיצות למשל) על הסלקליין. היא קלה יחסית להקמה ופירוק ולכן מתאימה למתחילים שרוצים להשקיע את מירב הזמן בהליכה ובקפיצות עצמן.

קישורים

מידע נוסף

רשתות חברתיות

©2023 by Middle Way Slacklines, Made in Israel | סלקליין תוצרת ישראל